Atlas česna > Česen s cvetnim steblom > Primorski česen

Primorski česen Facebook Twitter LinkedIn

Slika česna Primorski česen (Primorski)

Primorski česen

Primorski česen

Lokalno ime Primorski

Število strokov na glavico česna 12

Teža
Teža glavice česna 50-75 g
Teža stroka 4 (2-6) g
Teža enostročnega česna - g
Teža 10 zračnih čebulic - g

Država izvora Slovenija

Sorte česna Česen brez cvetnega stebla

Česen za prodajo

Primorski česenSemenski česenČesen za prehrano
1 glavica česna (čebulica)--
1 strok česna0,20 €-
50 g zračnih čebulic2 €-
1 enostročna čebulica--
1 kg čebulic (glavic) česna--
1 kg zračnih čebulic--

Kupite zdaj!

Galerija česna

Slika česna Primorski česen
Primorski česen
Slika česna Primorski česen
Primorski česen
Slika česna Primorski česen
Primorski česen
Slika česna Primorski česen
Primorski česen

Copyright © 2015–2026 Atlas česna Seznam sort česna
Zadnje spremembe: 12. novembra 2025